Firma

Do pobrania

Kontakt

Dlaczego MY?

Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinymi, a nasza praca jest naszą pasją. Stale doskonalimy nasze kwalifikacje i szanujemy zarówno siebie, jak i innych. Dzięki temu tworzymy pozytywną atmosferę, która wpływa na wysoką jakość naszych usług. Wykonujemy rocznie około 200 prac, co odpowiada ponad 30 000 m². Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

ROZWIĄZANIA

Podczas rozmowy z klientem, zapoznajemy się z jego potrzebami oraz analizujemy możliwości wykonania prac dostosowując najlepsze rozwiązanie oraz dobór odpowiedniego materiału.

INNOWACYJNOŚĆ

Termoizolacja i hydroizolacja pianą PUR to współcześnie najlepsza metoda stosowana na całym świecie.. Ekologiczne rozwiązanie, niespotykana szczelność, ponadprzeciętna trwałość parametrów, doskonałe własności izolacyjne, to tylko niektóre z licznych zalet piany poliuretanowej.

DOŚWIADCZENIE

Nasza firma istnieje od 2003 roku, a specjalizujemy się w pianie PUR od 2011 roku. Rozwijamy nasze wieloletnie doświadczenie w branży poprzez uczestnictwo w różnorodnych szkoleniach, kursach oraz udział w targach budowlanych. Jesteśmy oficjalnym certyfikowanym wykonawcą wiodących producentów piany poliuretanowej w Polsce i Europie. Nasza praca to nie tylko zawód, ale również pasja, którą stale rozwijamy.

TERMINOWOŚĆ

Pianka PUR oferuje szybki czas aplikacji, umożliwiając nam pokrycie wielu metrów powierzchni w ciągu jednego dnia. Dzięki temu jesteśmy zawsze w stanie dotrzymać ustalonych terminów.

ZABEZPIECZENIE

Przed rozpoczęciem prac zabezpieczamy pomieszczenie, a po ich zakończeniu dokładnie sprzątamy. Koszty materiałów zabezpieczających nie są naliczane klientowi.

Nasza firma jest innowacyjna i doświadczona w dziedzinie termoizolacji pianą PUR, oferując klientom dostosowane rozwiązania, terminowość oraz dbałość o jakość. Zabezpieczamy pomieszczenia i zapewniając ekologiczne izolacje o niezrównanych właściwościach, a nasza długoletnia obecność na rynku pozwala nam stale się rozwijać.

NASZE REALIZACJE

Przedstawiamy Państwu dokumentację zdjęciową z wybranych naszch realizacji.

Nasi partnerzy